Wiadomości z rynku

czwartek
29 lutego 2024

Pewne używane z firmy Smuszkiewicz

Oferta gnieźnieńskiego importera ciągników siodłowych i naczep
19 lipca 2019

 

Firma Smuszkiewicz, importer ciągników siodłowych i naczep, działa na rynku już od 1997 roku, nieustannie dbając o rozwój oraz rozbudowę propozycji współpracy z klientami. Stale dokształca kadrę specjalistów, którzy pozostają do dyspozycji klientów. Ciągniki siodłowe, które są dostępne w ofercie, to pojazdy przygotowane przez najlepszych producentów docenianych przez profesjonalne firmy transportowe na całym świecie. Swoje propozycje firma kieruje przede wszystkim w stronę przedsiębiorców, którzy pragną rozbudować swoją flotę oraz wzbogacić ją o pojazdy o wyjątkowym potencjale.
– Jako zespół wykwalifikowanych importerów, którzy już od wielu lat zajmują się sprowadzaniem pojazdów wielkogabarytowych do Polski, doskonale wiemy, czym powinien wyróżniać się ciągnik siodłowy – mówią przedstawiciele firmy. – Mamy również pełną świadomość tego, z jakimi wyzwaniami będzie musiał się zmierzyć. Dlatego też w pierwszej kolejności stawiamy na niezawodność sprzętu. Samochody ciężarowe, które obecnie wzbogacają naszą ofertę, to pojazdy najlepszych marek.

Używany jak nowy

Według przedstawicieli firmy Smuszkiewicz, rynek samochodów ciężarowych w Polsce jest wyjątkowo dynamiczny. W ostatnim czasie dzięki temu, że wzrosła popularność firm wypożyczających samochody ciężarowe na okres długoterminowy, zwiększyła się liczba dostępnych 2-3 letnich samochodów poleasingowych. Są to zazwyczaj samochody ciężarowe zadbane pod względem technicznym ze względu na regularność serwisowania i dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Samochód ciężarowy poleasingowy kosztuje nawet o 1/3 mniej niż nowy odpowiednik auta z salonu. Wszystko to powoduje, że samochody ciężarowe używane są chętniej kupowane niż auta nowe i nic nie wskazuje na to, by ta tendencja miała ulec zmianie. Można by się długo zastanawiać, czy lepiej kupić samochód nowy, czy używany. Oba rozwiązania mają swoje zalety i wady. Nowy samochód to gwarancja bezawaryjności, ale – jak przekonują w firmie Smuszkiewicz –używane pojazdy w dobrym stanie technicznym niczym nie odbiegają od aut nowych. Samochody ciężarowe używane im starsze, tym większe ryzyko usterek, dlatego decydując się na takie auto, lepiej rozważyć zakup samochodu młodszego niż pięć lat, po to by koszt jego eksploatacji nie przerósł kosztów zakupu. Niski wiek w większości to gwarancja niewielkich kosztów serwisowania. Ponadto warto rozejrzeć się za sprawdzonym i polecanym dystrybutorem samochodów używanych. Firma Smuszkiewicz zajmująca się sprzedażą samochodów ciężarowych używanych w Gnieźnie od lat dostarcza na Polski rynek wysokiej jakości bezawaryjne auta. Samochód używany to polecane rozwiązanie dla osób, które niższym kosztem chcą rozwijać flotę swoich aut ciężarowych – dodają przedstawiciele gnieźnieńskiej firmy. – Raczej mało kto może pozwolić sobie na zakup samochodów z salonu, a w obliczu bogatej oferty samochodów używanych dostępnych na rynku obecnie nawet nie jest to rozwiązanie opłacalne. Wysokiej jakości pojazdy zwiększają konkurencyjność firmy na rynku i wpływają na nasze bezpieczeństwo na drogach.

Jest z czego wybierać

Na stronie internetowej importera znajdujemy całą gamę ofert, z opisami i zdjęciami pojazdów. Z reguły podawany jest model, rok produkcji, kraj pochodzenia, data pierwszej rejestracji, stan techniczny, cena, wyposażenie oraz miejsce postoju. Przykładowe ogłoszenie: VOLVO FH 500 Euro 6 2015 ACC HEAD UP, sprowadzone z Niemiec, rok produkcji 2015, data pierwszej rejestracji 27.11.2015, kolor biały, z książkami serwisowymi, przygotowane do rejestracji, w idealnym stanie technicznym i optycznym, wyposażone m.in. w ACC, aktywny tempomat, tzw. odległościówkę, kamerę na szybie, asystent pasa ruchu, system ostrzegania przed kolizją, Head Up – rzutnik prezentujący najważniejsze informacje tuż przed oczami kierowcy, na przedniej szybie, TCS, zawieszenie z tyłu na 4 poduszkach, retarder, podgrzewane i elektrycznie sterowane lusterka, dwa zbiorniki, światła LED do jazdy dziennej, fotel podgrzewany w pełni pneumatyczny, klimatyzację automatyczną, lodówkę, radio CD, AUX, USB, ogrzewanie postojowe, pełne ospojlerowanie kabinowe i międzyosiowe, kierownicę wielofunkcyjną - wyceniono na 203 tys. zł netto. Inna oferta: Ciągnik DAF XF 106.460 E6 SUPER SPACE – rocznik 2015, o przebiegu 290 tys. km, kolor biały, 100% bezwypadkowy, sprowadzony z Niemiec, z książkami serwisowymi, certyfikatami, w idealnym stanie technicznym i optycznym, wyposażony m.in. w ACC, tzw. odległościówkę, aktywny tempomat, klimatyzację, pełne ospojlerowanie kabinowe, 2 zbiorniki paliwa, intarder, lodówkę, elektryczne szyby i lusterka, ogrzewanie postojowe, kierownicę wielofunkcyjną - zaproponowano za 178 tys. zł netto.

Finansowanie

Firma Smuszkiewicz, z myślą o klientach, którym chce zaproponować możliwie najbardziej atrakcyjne zasady finansowania pojazdów, podjęła stałą współpracę z największymi instytucjami finansowymi oraz podmiotami bankowymi. Pragnie w ten sposób stworzyć klientom możliwie jak najdogodniejsze warunki kredytowe i leasingowe, które obejmują również pomoc ekspertów i doświadczonych doradców.
SMUSZKIEWICZ SC. ul. Pałucka 11 62-200 Gniezno www.truckgniezno.pl PLAC ul. Pałucka 11, 62-200 Gniezno PLAC Modliszewko 11A, 62-200 Gniezno Sprzedaż pojazdów: +48 508-302-058 +48 509-275-703 Dział finansowania: +48 509-275-703
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.