Części

Kategoria
Cena
Rok produkcji 61
Kraj

Używane części

Kupno nowych części do samochodów ciężarowych to znaczny wydatek. Nawet jednak jeśli się go poniesie, nie zawsze można mieć pewność, że będą one dobrze działać, nie zawsze bowiem są oryginalne. Lepszym wyborem może być więc zakup używanych części samochodowych, także od prywatnych sprzedawców.

Jest to związane z bardzo dużymi oszczędnościami. Kto ma samochód ciężarowy, ten wie, jak dużo mogą kosztować pomniejsze części zamienne, a co dopiero najważniejsze, jak skrzynia biegów czy silnik. Wybierając części samochodowe używane, ma się też pewność, że są to artykuły oryginalne, gwarantujące niezawodne działanie.

Używane części do samochodów ciężarowych

Na Truck.pl można znaleźć ogromny wybór części do samochodów ciężarowych. Są one używane, a więc ich ceny są bardzo przystępne, jednocześnie zaś prezentują świetny stan. Warto je więc wybierać, nie tylko jeśli chce się zaoszczędzić, ale też gdy chce się mieć pewność, że wybiera się elementy, które zapewnią pojazdom właściwe działanie.

Wśród oferowanych produktów znaleźć można wszelakie części używane do samochodów ciężarowych. Są to zarówno główne części, jak skrzynie biegów, silniki czy zestawy części, jak i pomniejsze akcesoria, na przykład lusterka. Korzystne ceny wydatnie zachęcają do zakupów, przy czym jest to bardzo łatwe, gdyż można skorzystać z formularzy kontaktowych.

Używane części na truck.pl

Kupowanie części na Truck.pl to nie tylko sposób na oszczędności. Oferowane produkty są wygodnie pogrupowane, można więc błyskawicznie znaleźć to, czego się w danej chwili potrzebuje. Od razu też, przeglądając stronę danego produktu, można skontaktować się z jego sprzedawcą, korzystając ze specjalnego formularza.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 61
 • COOLTRONIC - nowa jakość w klimatyzacji postojowej COOLTRONIC - nowa jakość w klimatyzacji postojowej 2019-06-21
  Bezpieczeństwo i komfort kierowcy oraz wymierne oszczędności to, główne korzyści płynące z instalacji klimatyzacji postojowej. Łukasz Kaliczak, inżynier aplikacyjny odpowiedzialny za segment samochodów ciężarowych w firmie Eberspächer, tłumaczy, jak działają tego typu urządzenia z serii Cooltronic i na czym polega ich innowacyjność.
  Czytaj całość
 • Tu nie chodzi tylko o chłód Tu nie chodzi tylko o chłód Klimatyzacja postojowa zapewnia komfort i oszczędność 2019-06-21
  Klimatyzacja postojowa to korzyść nie tylko dla kierowcy, w postaci chłodu w upalne dni, lecz także dla właściciela pojazdu i środowiska. Takie urządzenia w nowych pojazdach dalekobieżnych stają się standardem. Przedstawiciele branży szacują, że około 70 proc. ciężarówek Euro 6 ma ją już w pierwszym wyposażeniu. Spora jest też grupa użytkowników samochodów, którzy doposażają je w klimatyzację.
  Czytaj całość
 • Inter Cars pomoże naprawić układ klimatyzacji Inter Cars pomoże naprawić układ klimatyzacji Coraz bogatsza oferta elementów 2016-07-08
  Oferta Inter Cars w zakresie elementów do naprawy układów klimatyzacji jest coraz bogatsza. Ostatnio spółka wydała również nowy informator Klimatyzacja 2016/2017.
  Czytaj całość