Części

Kategoria
Cena
Rok produkcji 77
Kraj

Używane opony ciężarowe

Każdy kierowca ciężarówki wie doskonale, że posiadanie dobrych opon jest koniecznością. To właśnie one decydują bowiem o bezpieczeństwie naszym oraz przewożonego towaru. Niestety, koszty zakupu nowych opon ciężarowych bywają naprawdę wysokie. Czy musimy je ponosić? Okazuje się, że niekoniecznie. Istnieje bowiem sposób na to, żeby zaoszczędzić.

Wystarczy, że zdecydujemy się na opony używane. Ich ceny są znacznie niższe. Co ważne, opony używane bardzo często są w idealnym stanie - wielu kierowców oraz firm przewozowych zmienia je bowiem co sezon, nawet wówczas, gdy wciąż nadają się do bezpiecznej jazdy. Warto to wykorzystać i zadbać o stan swojego portfela.

Opony używane do ciężarówek

Nasza strona może ci w tym pomóc. Oferujemy bowiem opony używane w bardzo przystępnych, niskich cenach, które są w stanie pozytywnie zaskoczyć nawet najbardziej oszczędnych klientów. Szeroka baza ogłoszeń to gwarancja, że znajdziesz opony, które idealnie pasować będą do twojego samochodu - niezależnie od tego czy szukasz opon zimowych czy letnich.

Wśród ogłoszeń dotyczących sprzedaży opon używanych na naszej stronie znajdziesz wiele czołowych marek producentów opon ciężarowych. Możesz więc mieć pewność, że wybierasz jakościowy produkt, który doskonale sprawdzi się na drodze. Przekonało się o tym już wielu kierowców odwiedzających nasz portal.

Opony napędowe

Na naszej stronie znajdziesz opony napędowe, opony na przód oraz na tył twojej ciężarówki. Dostępne w wielu różnych wymiarach i bardzo przystępnych cenach. Już dziś zapoznaj się więc z szeroką ofertą ogłoszeń dostępnych na naszej stronie i nie przepłacaj. Zakup opon używanych to prosty sposób na znaczne oszczędności.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 77

Koło Kumho 10.00 R 20

Cena 10 081 PLN 2 250 EUR
2020 Holandia
 
 • Opony w naczepach pod nadzorem TPMS Opony w naczepach pod nadzorem TPMS Goodyear wspiera floty transportowe w spełnieniu nowych wymogów 2024-06-10
  Od lipca br. unijny obowiązek stosowania systemów TPMS w oponach pojazdów ciężarowych obejmie także opony w naczepach (klasyfikacja typów pojazdów w UE. Przepisy – wprowadzane stopniowo od kilku lat – wymagają, aby zmiana ciśnienia...
  Czytaj całość
 • Jakie opony wybrać do samochodu ciężarowego? Jakie opony wybrać do samochodu ciężarowego? Sprawdź ofertę Inter Cars - jakość w optymalnej cenie 2024-06-06
  Podczas eksploatacji pojazdów ciężarowych często okazuje się, że jednym z najwyższych kosztów związanych z użytkowaniem środków transportu jest koszt serwisu oraz wymiany ogumienia oraz uszkodzonych felg.
  Czytaj całość
 • Ruszył Goodyear Drive Results Tour 2024 Ruszył Goodyear Drive Results Tour 2024 Więcej pojazdów pokazowych prezentujących pakiet Total Mobility dla flot 2024-05-09
  Ruszyła nowa edycja europejskiej kampanii Goodyear Drive Results, promującej innowacyjne rozwiązania dla flot transportowych dostępne w ramach pakietu Goodyear Total Mobility.
  Czytaj całość