Części

Kategoria
Cena
Rok produkcji 165
Kraj

Skrzynie biegów

Skrzynia biegów to jeden z najważniejszych elementów pojazdu, który jednocześnie bardzo często ulega awariom lub usterkom. Gdy dojdzie do takiej sytuacji, jazda samochodem staje się praktycznie niemożliwa. Jest to szczególnie problematyczne w sytuacji, w której auto, w którym doszło do awarii, wykorzystujemy w pracy zarobkowej. Wie o tym każdy, kto prowadzi własną firmę.

Problem polega bowiem na cenie, za którą możemy kupić nową skrzynię biegów. Niejednokrotnie jest ona bowiem poważnym obciążeniem firmowych finansów. Na szczęście nie musimy się na to godzić. Istnieją bowiem alternatywy, dzięki którym możemy przywrócić auto do pełnej sprawności, a przy tym nie wydawać zbyt wiele.

Używane skrzynie biegów

Jednym z rozwiązań jest zakup używanej skrzyni biegów. W dzisiejszych czasach wiele aut ulega poważnemu uszkodzeniu, pomimo którego skrzynia biegów pozostaje sprawna. Część osób wymienia zaś części nawet jeśli niektóre z nich są jeszcze w pełni sprawne. Bardzo często zdatne do użytku skrzynie biegów można znaleźć w autach oddanych do złomowania.

Jak jednak znaleźć odpowiednią skrzynię biegów, która będzie pasowała do twojego samochodu ciężarowego? Przychodzimy z pomocą! Wystarczy sprawdzić ogłoszenia opublikowane na naszej stronie, by znaleźć dokładnie to, czego szukasz. Nasz portal jest bowiem największą stroną z ogłoszeniami dotyczącymi używanych części do samochodów ciężarowych.

Skrzynie biegów do samochodów ciężarowych

Niezależnie od tego, jaki typ i markę samochodu posiadasz, możesz mieć pewność, że wśród wielu ogłoszeń na naszej stronie znajdziesz odpowiednią propozycję. Znane marki, dokładne opisy, fotografie części zamiennych oraz łatwa możliwość kontaktu - wszystko to sprawia, że poszukiwanie skrzyni biegów na naszej stronie będzie naprawdę prostym zadaniem.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 165

VOLVO ATO3512D

Cena 21 056 PLN 35 000 DKK
Dania
 

SCANIA G670

Cena 21 056 PLN 35 000 DKK
Dania
 

MAN 12TX2620 DD

Cena 27 072 PLN 45 000 DKK
Dania
 

VOLVO SPO2812 F/RET

Cena 33 088 PLN 55 000 DKK
Dania
 

SCANIA GR900 manuel

Cena 12 032 PLN 20 000 DKK
Dania
 
 • Nowa skrzynia I-Shift biegami z pełzającymi Nowa skrzynia I-Shift biegami z pełzającymi Umożliwia ruszenie z miejsca zestawem drogowym o masie 325 ton 2016-06-17
  Volvo Trucks wprowadza na rynek nową wersję swojej zautomatyzowanej skrzyni biegów: I-Shift z biegami pełzającymi. Te dodatkowe biegi zapewniają wyjątkową zdolność pokonywania wzniesień pojazdom transportującym ciężkie ładunki w wymagających warunkach.
  Czytaj całość
 • Wyszkolą i naprawią z autoryzacją ZF Wyszkolą i naprawią z autoryzacją ZF Centrum Szkoleniowo-Warsztatowe Q-Service Truck 2015-12-25
  Pierwsze Centrum Szkoleniowo-Warsztatowe spółki Q-Service Truck, które uzyskało autoryzację firmy ZF zostało oficjalnie otwarte na początku grudnia w Czosnowie, przy ul. Gdańskiej.
  Czytaj całość
 • Volvo Trucks laureatem nagrody za jakość Volvo Trucks laureatem nagrody za jakość Skrzynia biegów I-Shift Dual Clutch doceniona 2015-07-03
  Drugi rok z rzędu Volvo Trucks otrzymało prestiżową europejską nagrodę za innowacyjność w jakości, Quality Innovation of the Year Award. Szwedzka firma została nagrodzona za nową skrzynię biegów: I-Shift Dual Clutch, która wydanie ułatwia pracę i zwiększa bezpieczeństwo kierowcy.
  Czytaj całość