Pojazdy i urządzenia specjalne

Kategoria
Cena
Rok produkcji 4
Kraj

Hakowce

Interesują Cię używane hakowce w dobrych cenach? Nie musisz już dalej szukać! U nas w jednym miejscu zawsze znajdziesz szeroki wybór hakowców. Wszystkie oferty są dokładnie opisane przez sprzedających oraz zawierają sporą ilość zdjęć i kontakt do sprzedającego - dzięki temu, możesz bezpośrednio z nim porozmawiać!

A może potrzebujesz kontenerów do hakowca lub firmy, która wykonuje zabudowy tego typu? Jesteś w doskonałym miejscu! Nasz portal zrzesza profesjonalistów z branży - znajdziesz tu zarówno oferty sprzedaży używanych pojazdów, jak również kontakty do firm zajmujących się hakowcami na codzień.

Kupuj hakowce z HDS

Oprócz zwykłych hakowców znajdziesz u nas także ogłoszenia o sprzedaży modeli wyposażonych w HDS. Takie pojazdy sprawdzają się w zastosowaniach związanych z selektywną zbiórką odpadów. Specjalne, przenośne dźwigi mogą mieć nawet do 20 metrów długości, umożliwiając łatwe operowanie zbiornikami na odpady.

Dlaczego warto kupować Hakowce w Truck.pl

Portal truck.pl to miejsce, gdzie spotykają się profesjonaliści z branży samochodów ciężarowych. Nie znajdziesz u nas ofert od przypadkowych handlarzy, którzy dla zwiększenia swojego zarobku decydują się na różne oszustwa. Zamiast tego, zbieramy ogłoszenia od wiodących firm w tej branży - nie tracisz czasu na kolejne, bezowocne oględziny!

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 4

daf XF460

Cena 135 300 PLN
2016 Polska
 
 • Udany rok Meillera w Polsce Udany rok Meillera w Polsce Marka umocniła pozycję na rynku 2024-02-23
  Branża budowlana i inwestycje infrastrukturalne przez wielu analityków postrzegane są jako papierek lakmusowy ogólnej sytuacji w gospodarce. To także jeden z podstawowych czynników kształtujących rynek wywrotek, pojazdów komunalnych...
  Czytaj całość
 • Podwozia pod systemy hakowe Podwozia pod systemy hakowe Kamaz Polska poszerza swoją ofertę produktową 2015-10-30
  Kamaz Polska wprowadził do oferty szeroką gamę podwozi dedykowanych pod hakowe systemy załadowcze, niekiedy uzupełnionych o zakabinowy żuraw.
  Czytaj całość
 • DAF LF 55.250 - mistrz manewrów DAF LF 55.250 - mistrz manewrów Samochody ciężarowe. Jazda próbna DAF-em LF 55.250 hakowcem 2011-01-14
  Dosiadam DAF-a "elefa" w tęgi poranny mróz, na wyświetlaczu straszy minus 15 stopni Celsjusza. Włączam przyciskiem ogrzewanie fotela i już za chwilę przestaję się trząść jak w febrze. Zwarta konstrukcja, krótki zwis przedni (137 cm) oraz duży kąt skrętu kół (49-53 stopni) zapewniają LF-owi najlepszą zwrotność w tej klasie pojazdów. Bardzo dobre wspomaganie układu kierowniczego i niewielki promień skrętu DAF-a powodują, że taką ciężarówką manewruje się w ciasnych miejscach z dziecinną łatwością, niemal jak autem osobowym.
  Czytaj całość