Samochody ciężarowe

Kategoria
Cena
Rok produkcji 1
Kraj

Samochody ciężarowe

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie firm transportowych i produkcyjnych bez odpowiednich samochodów ciężarowych. Pojazdy te sprawdzają się zresztą również w wielu innych branżach. Niestety, ich zakup to gigantyczne koszty, które często przerastają możliwości danego przedsiębiorstwa, zwłaszcza, gdy dopiero się ono rozwija. Nie każdy chce bowiem podejmować ryzyko zadłużenia.

Na szczęście, istnieje skuteczne rozwiązanie. Jest nim sprzedaż samochodów ciężarowych używanych oraz poleasingowych. Tym właśnie zajmuje się nasz serwis. Znajdziesz tu ogłoszenia z terenu całego kraju, ciężarówki wielu różnych marek i modeli. To, co je łączy, to przystępna cena, dzięki której zbudowanie floty samochodowej stanie się znacznie łatwiejsze.

Kupuj samochody ciężarowe używane i poleasingowe

W naszym serwisie znajdziesz szeroki wybór aut ciężarowych, wśród których znajdziesz zarówno samochody nowe, jak i ciężarówki używane. Dzięki temu możesz wybrać to, czego potrzebujesz. Decydując się na zakup nowego samochodu ciężarowego możesz mieć pewność, że pojazd posłuży ci przez długi czas, a inwestycja z pewnością się opłaci.

Jeśli zaś interesują cię samochody ciężarowe poleasingowe - szeroka oferta ogłoszeń, jaką znajdziesz w naszym serwisie, pozwoli ci szybko i sprawnie podjąć decyzję. Samochody używane i poleasingowe z Truck.pl wyróżnia przystępna cena, która pozwoli ci sporo zaoszczędzić. Jednocześnie możesz mieć pewność, że wybierasz kilkuletnie, sprawne ciężarówki, które możesz wykorzystywać przez lata.

Dlaczego warto kupować ciężarówki używane na Truck.pl?

Zastanawiasz się dlaczego warto skorzystać z Truck.pl? To bardzo proste - jesteśmy godnym zaufania serwisem, w którym bez trudu znajdziesz samochód ciężarowy poleasingowy dopasowany do twoich potrzeb. Jasna i przejrzysta strona sprawia, że przeglądanie ogłoszeń jest niezwykle proste - dzięki temu znalezienie ciężarówki w dobrej cenie nie zajmie ci dużo czasu.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 1
 • Nowy wymiar napędu na cztery koła Nowy wymiar napędu na cztery koła Hydrauliczny Asystent Trakcji HTA dla samochodów ciężarowych 2014-12-26
  Alternatywne dla mechanicznego napędu na wszystkie koła, są hydrauliczne układy załączania dodatkowej trakcji na przednią oś, oferowane np. przez MAN i Renault Trucks Polecane są one do ciężarówek poruszających się sporadycznie w terenie i nie w warunkach ekstremalnych. Ostatnio Bosch Rexroth zaproponował nowe rozwiązanie w tym zakresie: układ HTA (Hydraulic Traction Assistant).
  Czytaj całość
 • Gigant wśród wywrotek Gigant wśród wywrotek Naczepy, zabudowy 2013-09-27
  Ginaf Trucks Nederland to uznana firma produkująca podwozia do pojazdów specjalnego przeznaczenia. Razem z holenderskim producentem, KH-kipper wykonał na podwoziu HD5380T 10x6 kopalnianą wywrotkę o pojemności aż 40 metrów sześciennych. Pojazd demonstrowano na tegorocznych targach Bauma w Monachium. Odpowiednie testy terenowe przeszedł w Austrii, a docelowo przeznaczony jest do eksportu na rynek chiński.
  Czytaj całość
 • Skomplikowany holenderski Ginaf Skomplikowany holenderski Ginaf Używane - Ginaf serii M, terenowe podwozia konstrukcyjne (1997- 2001) 2010-05-14
  Holenderski Ginaf oparty konstrukcyjnie na DAF-ie to pojazd o bardzo dużej ładowności i ogromnych możliwościach terenowych. Niestety jest drogi w utrzymaniu.Samochody ciężarowe tej marki są dość skomplikowane w budowie. W przypadku awarii trzeba więc głęboko zajrzeć do portfela.
  Czytaj całość