Samochody ciężarowe

Kategoria
Cena
Rok produkcji 2
Kraj

Samochody ciężarowe

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie firm transportowych i produkcyjnych bez odpowiednich samochodów ciężarowych. Pojazdy te sprawdzają się zresztą również w wielu innych branżach. Niestety, ich zakup to gigantyczne koszty, które często przerastają możliwości danego przedsiębiorstwa, zwłaszcza, gdy dopiero się ono rozwija. Nie każdy chce bowiem podejmować ryzyko zadłużenia.

Na szczęście, istnieje skuteczne rozwiązanie. Jest nim sprzedaż samochodów ciężarowych używanych oraz poleasingowych. Tym właśnie zajmuje się nasz serwis. Znajdziesz tu ogłoszenia z terenu całego kraju, ciężarówki wielu różnych marek i modeli. To, co je łączy, to przystępna cena, dzięki której zbudowanie floty samochodowej stanie się znacznie łatwiejsze.

Kupuj samochody ciężarowe używane i poleasingowe

W naszym serwisie znajdziesz szeroki wybór aut ciężarowych, wśród których znajdziesz zarówno samochody nowe, jak i ciężarówki używane. Dzięki temu możesz wybrać to, czego potrzebujesz. Decydując się na zakup nowego samochodu ciężarowego możesz mieć pewność, że pojazd posłuży ci przez długi czas, a inwestycja z pewnością się opłaci.

Jeśli zaś interesują cię samochody ciężarowe poleasingowe - szeroka oferta ogłoszeń, jaką znajdziesz w naszym serwisie, pozwoli ci szybko i sprawnie podjąć decyzję. Samochody używane i poleasingowe z Truck.pl wyróżnia przystępna cena, która pozwoli ci sporo zaoszczędzić. Jednocześnie możesz mieć pewność, że wybierasz kilkuletnie, sprawne ciężarówki, które możesz wykorzystywać przez lata.

Dlaczego warto kupować ciężarówki używane na Truck.pl?

Zastanawiasz się dlaczego warto skorzystać z Truck.pl? To bardzo proste - jesteśmy godnym zaufania serwisem, w którym bez trudu znajdziesz samochód ciężarowy poleasingowy dopasowany do twoich potrzeb. Jasna i przejrzysta strona sprawia, że przeglądanie ogłoszeń jest niezwykle proste - dzięki temu znalezienie ciężarówki w dobrej cenie nie zajmie ci dużo czasu.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 2

Isuzu F2 R90

Cena 178 764 PLN 39 900 EUR
Niemcy
 

Isuzu NQR 75

Cena 134 364 PLN 29 990 EUR
Niemcy
 
 • Isuzu i Honda rozpoczęły testy wodorowej ciężarówki w Japonii Isuzu i Honda rozpoczęły testy wodorowej ciężarówki w Japonii 2024-02-19
  Pod koniec grudnia 2023 r. Isuzu i Honda rozpoczęły pierwsze testy wodorowej ciężarówki Giga Fuel Cell na otwartych drogach w Japonii. Próby będą prowadzone do września 2024 r.
  Czytaj całość
 • Siła w prostocie Siła w prostocie Isuzu N 35 H 2015-02-13
  Samochód bazujący na prostej konstrukcji dużej ciężarówki, ale na prawo jazdy kategorii B i bez tachografu. 3,5-tonowy, ale z dużą ładownią. Takie jest Isuzu N 35 H, proponowane w tej wersji do przewozu mebli.
  Czytaj całość
 • W Czosnowie rozwijają Centrum W Czosnowie rozwijają Centrum Serwis i części 2014-11-28
  Spółka Q-service Truck, pierwszy w Polsce autoryzowany dealer specjalizujący się w sprzedaży samochodów dostawczych i ciężarowych wyłącznie marki ISUZU, w ramach rozwoju Centrum Kompetencji, podpisała umowę z turecką firmą Safkar, producentem agregatów klimatyzacyjnych i systemów klimatyzacji do samochodów dostawczych, ciężarowych i autobusów.
  Czytaj całość