Samochody ciężarowe

Kategoria
Cena
Rok produkcji 54
Kraj
Typ nadwozia

Samochody ciężarowe

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie firm transportowych i produkcyjnych bez odpowiednich samochodów ciężarowych. Pojazdy te sprawdzają się zresztą również w wielu innych branżach. Niestety, ich zakup to gigantyczne koszty, które często przerastają możliwości danego przedsiębiorstwa, zwłaszcza, gdy dopiero się ono rozwija. Nie każdy chce bowiem podejmować ryzyko zadłużenia.

Na szczęście, istnieje skuteczne rozwiązanie. Jest nim sprzedaż samochodów ciężarowych używanych oraz poleasingowych. Tym właśnie zajmuje się nasz serwis. Znajdziesz tu ogłoszenia z terenu całego kraju, ciężarówki wielu różnych marek i modeli. To, co je łączy, to przystępna cena, dzięki której zbudowanie floty samochodowej stanie się znacznie łatwiejsze.

Kupuj samochody ciężarowe używane i poleasingowe

W naszym serwisie znajdziesz szeroki wybór aut ciężarowych, wśród których znajdziesz zarówno samochody nowe, jak i ciężarówki używane. Dzięki temu możesz wybrać to, czego potrzebujesz. Decydując się na zakup nowego samochodu ciężarowego możesz mieć pewność, że pojazd posłuży ci przez długi czas, a inwestycja z pewnością się opłaci.

Jeśli zaś interesują cię samochody ciężarowe poleasingowe - szeroka oferta ogłoszeń, jaką znajdziesz w naszym serwisie, pozwoli ci szybko i sprawnie podjąć decyzję. Samochody używane i poleasingowe z Truck.pl wyróżnia przystępna cena, która pozwoli ci sporo zaoszczędzić. Jednocześnie możesz mieć pewność, że wybierasz kilkuletnie, sprawne ciężarówki, które możesz wykorzystywać przez lata.

Dlaczego warto kupować ciężarówki używane na Truck.pl?

Zastanawiasz się dlaczego warto skorzystać z Truck.pl? To bardzo proste - jesteśmy godnym zaufania serwisem, w którym bez trudu znajdziesz samochód ciężarowy poleasingowy dopasowany do twoich potrzeb. Jasna i przejrzysta strona sprawia, że przeglądanie ogłoszeń jest niezwykle proste - dzięki temu znalezienie ciężarówki w dobrej cenie nie zajmie ci dużo czasu.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 54

Mercedes Atego

Cena 89 606 PLN 20 000 EUR
2016 Dania
 
 • Atego - 20,28 litra na 100 km! Atego - 20,28 litra na 100 km! Rynek 2015-01-23
  Podczas konkursu na Mistrza Ekonomicznej Jazdy, ogłoszonego przez właścicieli firmy Kozaryn wśród pracujących w niej kierowców, uzyskano spalanie 20,28 l/100 km i 22,66 l/100 km. Takie wyniki na samochodach Mercedes-Benz Atego 818L i Atego 1224L wraz z przyczepami firmy Gniotpol G4080 osiągnęli zwycięzcy na dystansie 60.000 km.
  Czytaj całość
 • Mercedesy Actros i Atego dla Grupy Raben Mercedesy Actros i Atego dla Grupy Raben Logistyka. Wielka transakcja flotowa 2010-11-05
  130 samochodów ciężarowych Mercedes-Benz zostało sprzedanych Grupie Raben i jej przewoźnikom. Jest to największa tego typu transakcja na samochody z gwiazdą w Polsce. Grupa Raben, znany na polskim rynku operator logistyczny, już w przeszłości kupował samochody tej marki. Nowe samochody ciężarowe, które kupiła Grupa Raben to modele Mercedesa - Actros i Atego. Mercedes-Benz Polska i Grupa Raben są członkami stowarzyszenia Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego (www. pbd.org.pl), mającego na celu zmniejszenie liczby i kosztów wypadków drogowych. Mercedes-Benz Polska wspiera kampanię społeczną Grupy Raben pn. "Transport jest potrzebny".
  Czytaj całość
 • Mercedes Atego najbardziej innowacyjny Mercedes Atego najbardziej innowacyjny Truck of the Year 2011 2010-10-22
  Z okazji Międzynarodowej Wystawy Samochodów Użytkowych (IAA) w Hanowerze międzynarodowe jury, złożone z ekspertów, wybrało nowy, 12-tonowy Mercedes-Benz Atego na ciężarówkę roku, przyznając mu tytuł "Truck of the Year 2011". Jest on przyznawany co roku samochodowi ciężarowemu, który okazał się najbardziej innowacyjny w transporcie drogowym pod względem ekonomiki, emisji zanieczyszczeń, bezpieczeństwa, zdatności do jazdy i komfortu. Atego uzyskało łącznie 127 punktów, drugie w klasyfikacji Volvo FMX zgromadziło 82 pkt, a trzecia Scania V8 - 45 pkt.
  Czytaj całość