Samochody ciężarowe

Kategoria
Cena
Rok produkcji 4
Kraj
Typ nadwozia

Samochody ciężarowe

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie firm transportowych i produkcyjnych bez odpowiednich samochodów ciężarowych. Pojazdy te sprawdzają się zresztą również w wielu innych branżach. Niestety, ich zakup to gigantyczne koszty, które często przerastają możliwości danego przedsiębiorstwa, zwłaszcza, gdy dopiero się ono rozwija. Nie każdy chce bowiem podejmować ryzyko zadłużenia.

Na szczęście, istnieje skuteczne rozwiązanie. Jest nim sprzedaż samochodów ciężarowych używanych oraz poleasingowych. Tym właśnie zajmuje się nasz serwis. Znajdziesz tu ogłoszenia z terenu całego kraju, ciężarówki wielu różnych marek i modeli. To, co je łączy, to przystępna cena, dzięki której zbudowanie floty samochodowej stanie się znacznie łatwiejsze.

Kupuj samochody ciężarowe używane i poleasingowe

W naszym serwisie znajdziesz szeroki wybór aut ciężarowych, wśród których znajdziesz zarówno samochody nowe, jak i ciężarówki używane. Dzięki temu możesz wybrać to, czego potrzebujesz. Decydując się na zakup nowego samochodu ciężarowego możesz mieć pewność, że pojazd posłuży ci przez długi czas, a inwestycja z pewnością się opłaci.

Jeśli zaś interesują cię samochody ciężarowe poleasingowe - szeroka oferta ogłoszeń, jaką znajdziesz w naszym serwisie, pozwoli ci szybko i sprawnie podjąć decyzję. Samochody używane i poleasingowe z Truck.pl wyróżnia przystępna cena, która pozwoli ci sporo zaoszczędzić. Jednocześnie możesz mieć pewność, że wybierasz kilkuletnie, sprawne ciężarówki, które możesz wykorzystywać przez lata.

Dlaczego warto kupować ciężarówki używane na Truck.pl?

Zastanawiasz się dlaczego warto skorzystać z Truck.pl? To bardzo proste - jesteśmy godnym zaufania serwisem, w którym bez trudu znajdziesz samochód ciężarowy poleasingowy dopasowany do twoich potrzeb. Jasna i przejrzysta strona sprawia, że przeglądanie ogłoszeń jest niezwykle proste - dzięki temu znalezienie ciężarówki w dobrej cenie nie zajmie ci dużo czasu.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 4

Nissan CABSTAR 35.14 wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 39 875 PLN 8 900 EUR
2013 Polska
 

Nissan NT 500

Cena 151 882 PLN 33 900 EUR
2016 Polska
 
 • Outsourcing odpowiedzią na nowe wyzwania Outsourcing odpowiedzią na nowe wyzwania Interesująca oferta LEMARPOL-WÓZKI WIDŁOWE 2014-01-10
  "LEMARPOL-WÓZKI WIDŁOWE" Sp. z o.o. to rodzinna firma wyłącznie z polskim kapitałem, istniejąca na rynku od 1994 r. Obecnie "LEMARPOL" to czołowy importer japońskich wózków widłowych takich marek jak: TOYOTA, KOMATSU, NISSAN, MITSUBISHI i in.
  Czytaj całość
 • Jak odrabiamy straty Jak odrabiamy straty Wzrosty i spadki na rynku wózków widłowych 2013-02-15
  Rok 2012 był okresem spadku sprzedaży wózków widłowych w Polsce. W Urzędzie Dozoru Technicznego zarejestrowano 13.596 takich pojazdów, podczas gdy w roku 2011 - 15.508 (spadek o ok. 12 proc.) - poinformował nas Andrzej Szymkiewicz z portalu log4.pl. Jednak są firmy, które odnotowały wzrost sprzedaży.
  Czytaj całość
 • Powrót koniunktury na wózki widłowe Powrót koniunktury na wózki widłowe Ekologiczy Nissan i nie tylko 2011-01-28
  Producenci i dystrybutorzy wózków widłowych, nowych i używanych, zgodnie twierdzą, że ostatnich kilka miesięcy można uznać za okres zdecydowanej poprawy koniunktury na rynku. Nowym trendem na rynku są wózki ekologiczne. Polsad promuje w tym zakresie widlaki Nissan Forklift napędzane gazem. Najlepiej spośród oferowanych modeli tej marki sprzedają się wózki widłowe serii DX 1,5T LPG, gdyż posiadają uniwersalny napęd, umożliwiający jazdę zarówno na zewnątrz jak i w pomieszczeniach zamkniętych. Wózki te charakteryzują się zwartą budową i optymalnymi wymiarami zewnętrznymi a ich udźwig jest wystarczający w większości działalności (np. do transportu produktów spożywczych, tworzywa sztucznego itp.). Dzięki uniwersalnemu napędowi sprzedają się lepiej niż diesle.
  Czytaj całość