Samochody ciężarowe

Kategoria
Cena
Rok produkcji 94
Kraj
Typ nadwozia
Wyposażenie dodatkowe

Samochody ciężarowe

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie firm transportowych i produkcyjnych bez odpowiednich samochodów ciężarowych. Pojazdy te sprawdzają się zresztą również w wielu innych branżach. Niestety, ich zakup to gigantyczne koszty, które często przerastają możliwości danego przedsiębiorstwa, zwłaszcza, gdy dopiero się ono rozwija. Nie każdy chce bowiem podejmować ryzyko zadłużenia.

Na szczęście, istnieje skuteczne rozwiązanie. Jest nim sprzedaż samochodów ciężarowych używanych oraz poleasingowych. Tym właśnie zajmuje się nasz serwis. Znajdziesz tu ogłoszenia z terenu całego kraju, ciężarówki wielu różnych marek i modeli. To, co je łączy, to przystępna cena, dzięki której zbudowanie floty samochodowej stanie się znacznie łatwiejsze.

Kupuj samochody ciężarowe używane i poleasingowe

W naszym serwisie znajdziesz szeroki wybór aut ciężarowych, wśród których znajdziesz zarówno samochody nowe, jak i ciężarówki używane. Dzięki temu możesz wybrać to, czego potrzebujesz. Decydując się na zakup nowego samochodu ciężarowego możesz mieć pewność, że pojazd posłuży ci przez długi czas, a inwestycja z pewnością się opłaci.

Jeśli zaś interesują cię samochody ciężarowe poleasingowe - szeroka oferta ogłoszeń, jaką znajdziesz w naszym serwisie, pozwoli ci szybko i sprawnie podjąć decyzję. Samochody używane i poleasingowe z Truck.pl wyróżnia przystępna cena, która pozwoli ci sporo zaoszczędzić. Jednocześnie możesz mieć pewność, że wybierasz kilkuletnie, sprawne ciężarówki, które możesz wykorzystywać przez lata.

Dlaczego warto kupować ciężarówki używane na Truck.pl?

Zastanawiasz się dlaczego warto skorzystać z Truck.pl? To bardzo proste - jesteśmy godnym zaufania serwisem, w którym bez trudu znajdziesz samochód ciężarowy poleasingowy dopasowany do twoich potrzeb. Jasna i przejrzysta strona sprawia, że przeglądanie ogłoszeń jest niezwykle proste - dzięki temu znalezienie ciężarówki w dobrej cenie nie zajmie ci dużo czasu.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 94

Scania R730 V8 wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 176 972 PLN 39 500 EUR
2014 Polska
 

Scania R490

Cena 116 040 PLN 25 900 EUR
Niemcy
 

Scania G480

Cena 178 764 PLN 39 900 EUR
Niemcy
 

Scania 124C 420

Cena 133 961 PLN 29 900 EUR
Czechy
 

Scania P250 + EURO 6

Cena 84 902 PLN 18 950 EUR
Holandia
 

Scania R420

Cena 75 717 PLN 16 900 EUR
Niemcy
 
 • Polska premiera elektrycznego ciągnika Scania Polska premiera elektrycznego ciągnika Scania Model 45S zadebiutował podczas Kongresu MOVE w Poznaniu 2024-04-15
  Nowe elektryczne rozwiązanie transportowe Scania umożliwi elektryfikację transportu znacznej liczbie polskich klientów wykonujących przewozy regionalne. Pojazd Scania 45S miał swoją premierę podczas Kongresu MOVE w Poznaniu.
  Czytaj całość
 • Scania i H2 Green Steel: stal na bazie wodoru Scania i H2 Green Steel: stal na bazie wodoru 2023-10-19
  Scania postawiła sobie wyzwanie, które idzie z duchem czasu: maksymalnie zdekarbonizować swój łańcuch produkcyjny. W tym celu podejmuje współpracę z H2 Green Steel.
  Czytaj całość
 • Niskowejściowa Scania L w jednostce ratowniczej Niskowejściowa Scania L w jednostce ratowniczej Na służbie w brytyjskim mieście Hull 2020-02-21
  Pojazd będzie wykorzystywany w jednostce pożarniczej Humberside Fire & Rescue Service w brytyjskim mieście Hull. Niskowejściowa Scania L jest wyposażona w najwyższy w kraju podnośnik koszowy z drabiną o wysięgu 45 m.
  Czytaj całość