Pojazdy i urządzenia specjalne

Kategoria
Cena
Rok produkcji 1
Kraj

Hakowce

Interesują Cię używane hakowce w dobrych cenach? Nie musisz już dalej szukać! U nas w jednym miejscu zawsze znajdziesz szeroki wybór hakowców. Wszystkie oferty są dokładnie opisane przez sprzedających oraz zawierają sporą ilość zdjęć i kontakt do sprzedającego - dzięki temu, możesz bezpośrednio z nim porozmawiać!

A może potrzebujesz kontenerów do hakowca lub firmy, która wykonuje zabudowy tego typu? Jesteś w doskonałym miejscu! Nasz portal zrzesza profesjonalistów z branży - znajdziesz tu zarówno oferty sprzedaży używanych pojazdów, jak również kontakty do firm zajmujących się hakowcami na codzień.

Kupuj hakowce z HDS

Oprócz zwykłych hakowców znajdziesz u nas także ogłoszenia o sprzedaży modeli wyposażonych w HDS. Takie pojazdy sprawdzają się w zastosowaniach związanych z selektywną zbiórką odpadów. Specjalne, przenośne dźwigi mogą mieć nawet do 20 metrów długości, umożliwiając łatwe operowanie zbiornikami na odpady.

Dlaczego warto kupować Hakowce w Truck.pl

Portal truck.pl to miejsce, gdzie spotykają się profesjonaliści z branży samochodów ciężarowych. Nie znajdziesz u nas ofert od przypadkowych handlarzy, którzy dla zwiększenia swojego zarobku decydują się na różne oszustwa. Zamiast tego, zbieramy ogłoszenia od wiodących firm w tej branży - nie tracisz czasu na kolejne, bezowocne oględziny!

TRUCK SERVICE Kamila Lesisz

TRUCK SERVICE Kamila Lesisz

Warszawa, Polska
Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 1

volvo FH 500

Cena 229 900 PLN
2012 Polska