Pojazdy komunalne

Kategoria
Cena
Rok produkcji 10
Kraj

Śmieciarki

Chcesz kupić śmieciarkę? A może pojazd do odbioru odpadów lub inny samochód tego rodzaju? Jesteś we właściwym miejscu! Znajdziesz u nas śmieciarki używane z całej Polski oraz Europy, sprzedawane przez wiodące firmy z branży handlu używanymi pojazdami komunalnymi. Już teraz poznaj naszą ofertę i przekonaj się sam.

Pojazdy komunalne potrafią być naprawdę drogie w zakupie. Aby zminimalizować koszty warto zwrócić uwagę na śmieciarki używane. Tym bardziej, że wcale nie muszą one wcale być bardziej kłopotliwe w eksploatacji niż fabrycznie nowe egzemplarze. Wystarczy jedynie kupić śmieciarki od profesjonalnej firmy, dającej gwarancję na pojazd.

Śmieciarki używane

Na naszym portalu znajdziesz kilkadziesiąt ofert sprzedaży pojazdów do odbioru odpadów z całej Polski. U nas ogłaszają się wyłącznie profesjonalne firmy zajmujące się handlem pojazdami komunalnymi. Nie ma tu przypadkowych autohandli, których właściciele uznali, że sprzedaż śmieciarek to doskonały sposób na dorobienie kilku tysięcy złotych!

Firmy, których oferty śmieciarek używanych znajdziesz na naszym portalu to wiodące przedsiębiorstwa z tej branży. W każdej z ofert znajdziesz bezpośredni kontakt do sprzedawcy, dzięki czemu szybko i sprawnie dowiesz się wszystkiego o pojeździe, który Cię interesuje oraz umówisz się na oględziny na żywo.

Śmieciarki na sprzedaż na Truck.pl

Truck.pl to miejsce, które zrzesza profesjonalistów z branży. Zobacz śmieciarki i pojazdy komunalne na sprzedaż. Kilkadziesiąt ofert z całej Polski w jednym miejscu. Teraz wystarczy jedynie ustawić budżet, rocznik oraz typ pojazdu, by w kilka sekund mieć dostęp do ogromnej liczby ofert. Przekonaj się samemu, jakie to proste!

TRUCK SERVICE Kamila Lesisz

TRUCK SERVICE Kamila Lesisz

Warszawa, Polska
Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 10

volvo FM 330

Cena 170 000 PLN
2012 Polska
 

scania P 280

Cena 199 900 PLN
2010 Polska