Naczepy

Kategoria
Cena
Rok produkcji 1
Kraj

Izotermy

Naczepa izoterma oraz chłodnia to pojazdy przystosowane do przewożenia produktów i towarów w określonej, stałej temperaturze. Izotermy używane są przede wszystkim w branży spożywczej (m.in. przewóz mięsa i ryb) oraz gastronomicznej (np. catering itp.) i chemicznej. Tego typu pojazdy znane są dobrze w przemyśle logistycznym i florystycznym.

Izoterma a chłodnia – czym się różnią do siebie te dwa pojazdy? Generalnie ich wyposażenie jest takie samo, ale mają inny zakres temperatur. W pierwszym z samochodów transport ładunku odbywa się w zakresie cieplnym od 0 do 20 st. Celsjusza, natomiast w chłodniach (lodowaniach) od 0 do -20 st. Celsjusza. Chłonie używane są przede wszystkim do transportu mrożonek, żywności i leków.

Naczepa izoterma

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz kupić naczepę izotermę po niezbyt wygórowanej cenie, ale w bardzo dobrym stanie technicznym, warto skorzystać z naszej oferty. Na portalu truck.pl znajdziesz lukratywne oferty izoterm, dokładnie opisane i opatrzone dobrej jakości zdjęciem. Dzwoniąc do nas, uzyskasz odpowiedzi także na wszelkie pytania, które mogą okazać się pomocne przy zakupie naczepy.

W katalogu na naszej stronie znajdują się ogłoszenia tylko od zaufanych sprzedawców. Rożne roczniki, rodzaje i ceny – taka różnorodność pozwala wybrać optymalną naczepę izotermę, dopasowaną do specyfiki danej działalności. Dzięki wyszukiwarce, za pomocą której można zawęzić obszar poszukiwań do konkretnego typu naczepy, nawigacja jest intuicyjna i przyjemna.

Używane izotermy

Nie każdego stać na zakup nowej naczepy izotermy, ale nie jest to także opłacalne ze względu na szybki spadek wartości takiego pojazdu. W przypadku izoterm lub chłodni z tzw. drugiej ręki nie ma takiego problemu. W naszym katalogu znajdziesz szeroki zakres cenowy, dzięki czemu dopasujesz swoje możliwości finansowe do zakupu. Za niewygórowaną cenę nabędziesz pojazd o bardzo dobrych parametrach, dopasowanych do działalności firmy.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 1
 • DAF LF 45.210 z chłodem na pace DAF LF 45.210 z chłodem na pace Samochody ciężarowe. DAF LF 45.210 izoterma 2011-02-04
  W przypadku tego samochodu producent zadbał nie tylko o ochronę środowiska, lecz także o komfort pracy kierowcy i jego pomocnika. Jak na ciężarówkę dystrybucyjną, zaproponowano komfortowe wyposażenie. Elektrycznie sterowane szyby, elektrycznie ustawiane i podgrzewane lusterka, klimatyzacja... Cieszą też takie drobiazgi, jak choćby "ząbkowane" przestawianie pokrętła regulującego dopływ ciepłego powietrza do kabiny. Można precyzyjniej regulować nagrzewanie wnętrza niż np. w Scanii, gdzie zwykle trudniej ustalić, o ile przekręciło się gałkę.
  Czytaj całość
 • Naczepy, wywrotki... Volvo do wynajęcia Naczepy, wywrotki... Volvo do wynajęcia Usługi - Volvo Truck Rental ma nowe pojazdy 2009-08-28
  Volvo Truck Center Polska wprowadziło w tym roku nową usługę o nazwie Volvo Truck Rental, czyli krótkoterminowy najem samochodu ciężarowego na okres od jednego dnia do dwunastu miesięcy. Teraz oferta ta została rozszerzona o nowe pojazdy. Chętni mogą wypożyczyć Volvo, takie jak: ciągniki siodłowe FH, w tym ciągniki FH X-LOW z naczepami typu Mega, ciągniki siodłowe FM z 11-litrowym silnikiem, wywrotki FM 8x4 i 8x6, samochody ciężarowe FL z zabudową typu izoterma oraz samochód ciężarowy FL do dystrybucji napojów.
  Czytaj całość
 • Pojazdy użytkowe w Przeźmierowie Pojazdy użytkowe w Przeźmierowie Z giełdy. Przeźmierowo 2008-05-30
  Oferowanym do sprzedaży kilkunastoletnim pojazdom użytkowym towarzyszyło w niedzielę duże zainteresowanie ze strony potencjalnych klientów. Interesująco wyglądało kilka Fiatów Ducato, Fordów Transitów i Mercedesów 208. Wśród tych pierwszych obok furgonów proponowano samochody z zabudowami skrzyniowymi. Na brak możliwości wyboru skarżyli się tylko poszukujący izoterm i chłodni.
  Czytaj całość