Naczepy

Kategoria
Cena
Rok produkcji 46
Kraj

Naczepy platformy

Wielu przedsiębiorców nie może prowadzić swej działalności bez naczep platform. Co jednak, kiedy nie można pozwolić sobie na ich zakup? Łatwo można przekonać się, że takie elementy są bardzo drogie, gdy chce się kupić je nowe. Zawsze można zdecydować się na używane naczepy platformy, które w niczym nie ustępują nowym urządzeniom.

Jeśli skorzysta się z dobrej oferty sprzedaży używanej naczepy platformy, nie będzie praktycznie żadnej różnicy między korzystaniem z nowego a starego sprzętu, poza oczywiście kwestią finansową. Warto zatem zainteresować się ofertami przedstawianymi na stronie Truck.pl przez sprzedawców z całego kraju.

Naczepy platformy w atrkacyjnych cenach

Po co przepłacać za nowe naczepy platformy skoro tak samo dobre produkty można mieć znacznie taniej? Oferty z Truck.pl to używane naczepy platformy w świetnym stanie i w bardzo dobrych cenach. Pozwala to na znaczne oszczędności, a przy tym można kupić sprzęt bardzo dobrej marki, odznaczający się jeszcze wyższą jakością.

Inwestycja w dobrą naczepę platformę na pewno się opłaci, gdyż sprzęt dobrego producenta będzie służył dobrze i długo. Nie ma jednak sensu płacić więcej za takie elementy skoro używane naczepy platformy można mieć znacznie taniej. A warto pamiętać, że nowe sprzęty bardzo szybko tracą na wartości!

Używane naczepy platformy w serwisie truck.pl

Za pomocą wygodnej wyszukiwarki Truck.pl można bardzo szybko znaleźć najlepszą dla siebie naczepę platformę, idealnie dopasowaną zarówno pod względem funkcjonalności, jak i ceny. Każdy z tych artykułów prezentuje wysoką jakość i stan techniczny, a przy tym ma korzystną cenę. Skorzystanie z tych ofert jest więc bardzo rozsądnym rozwiązaniem.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 46
 • Cała paleta naczep i przyczep z Głuchowa Cała paleta naczep i przyczep z Głuchowa Produkcja ZM-MAX na indywidualne zamówienia 2016-09-16
  Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo-Usługowe ZM-MAX Import – Export rozpoczęło swą działalność 18 czerwca 2015 r. Na początku działalności uruchomiono produkcję naczep i przyczep pod marką ZM-MAX.
  Czytaj całość
 • Lepiej zabezpieczone, łatwiej dostępne Lepiej zabezpieczone, łatwiej dostępne Windy załadowcze Dhollandia 2015-10-30
  Od 2012 roku Dhollandia jako jedyny europejski producent wind załadowczych oferuje bez żadnej dopłaty swoje standardowe modele zabezpieczone antykorozyjnie najlepszą z dostępnych metod: cynkowaniem ogniowym. W 2015 roku ten największy producent wind w Europie stawia kolejny krok w kierunku podniesienia poprzeczki w jakości i trwałości produktów: mniejsze stalowe elementy wind są zabezpieczane powłoką CYNK-NIKIEL.
  Czytaj całość
 • Dhollandia na fali wznoszącej Dhollandia na fali wznoszącej Rośnie sprzedaż i sieć serwisowa 2014-05-23
  Wraz ze wzrostem sprzedaży wind załadunkowych w naszym kraju, firma Dhollandia, europejski i polski lider w produkcji i sprzedaży tego typu urządzeń, rozwija sieć serwisową.
  Czytaj całość