Naczepy

Kategoria
Cena
Rok produkcji 180
Kraj
Informacje dodatkowe

Naczepa wywrotka

Poszukujesz naczepy wywrotki? Na naszym portalu znajdziesz ogłoszenia o sprzedaży nowych i używanych wywrotek z całego kraju. Teraz wystarczy już tylko wybrać zakres kwot, jakie chcesz przeznaczyć na zakup, lokalizację oraz wyposażenie (np. rodzaj hamulców, typ zawieszenia i inne), by przeglądać setki ofert sprzedaży wywrotek z całego kraju!

Zobacz oferty naczep wywrotek - mamy wywrotki panelowe, naczepy aluminiowe czy w wersji typu klapa ze zsypem. Każdego dnia na naszym portalu pojawiają się zupełnie nowe oferty naczep wywrotek (zarówno nowych, jak i używanych) na sprzedaż. Warto tu regularnie zaglądać!

Naczepy wywrotki

Naczepy typu wywrotka to pojazdy, bez których trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie firmy transportowej. Wśród regularnych zleceń bardzo często przecież pojawia się konieczność przewiezienia dużej ilości sypkich materiałów czy nawet złomu - w takich przypadkach, wywrotki sprawdzą się wręcz idealnie.

Nie wspominamy już nawet o branży budowlanej, gdzie wywrotki są niemalże tak obowiązkowym wyposażeniem jak choćby betonomieszarki. Zakup naczepy (lub nawet kilku) typu wywrotka na własność to absolutna konieczność, jeżeli zajmujesz się budowami dróg czy też obsługą innych, dużych inwestycji budowlanych.

Wywrotki używane

Poszukujesz naczepy wywrotki w dobrej cenie? A co powiesz na używane pojazdy tego typu? Pamiętajmy, że zakup zupełnie nowej naczepy potrafi dosyć mocno uderzyć w firmowy budżet. Ale spokojnie - mamy mnóstwo ofert firm, które sprzedają wywrotki używane w całej Polsce, także blisko miejsca Twojej działalności. Nie musisz już szukać nigdzie dalej!

Współpracujemy z liderami branży - na naszym portalu znajdziesz oferty sprzedaży wywrotek od wiodących firm z całej Polski. Truck.pl to miejsce, w którym spotykają się profesjonaliści. Dzięki naszemu portalowi możesz bezpośrednio skontaktować się ze sprzedawcą i osobiście poznać stan interesującego Cię pojazdu.

Wywrotki na sprzedaż na Truck.pl

Zobacz wywrotki na sprzedaż na truck.pl - mamy propozycje od wiodących, polskich sprzedawców takich pojazdów. U nas naprawdę jest w czym wybierać, bo w jednym miejscu znajdziesz aż kilkadziesiąt propozycji naczep z różnych roczników, w cenach na każdą kieszeń. To (prawdopodobnie) jedyne takie miejsce w polskim Internecie!

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 180

Naczepa wywrotka LAG + 2 AXLE

Cena 35 618 PLN 7 950 EUR
1981 Holandia
 
 • Udany rok Meillera w Polsce Udany rok Meillera w Polsce Marka umocniła pozycję na rynku 2024-02-23
  Branża budowlana i inwestycje infrastrukturalne przez wielu analityków postrzegane są jako papierek lakmusowy ogólnej sytuacji w gospodarce. To także jeden z podstawowych czynników kształtujących rynek wywrotek, pojazdów komunalnych...
  Czytaj całość
 • 48-letnia Scania L85 Super w pełni blasku 48-letnia Scania L85 Super w pełni blasku Renowacja zabytkowej wywrotki w firmowym serwisie w Gliwicach 2019-09-06
  Odrestaurowany pojazd to zabytkowa Scania L85 Super z 1971 r. o mocy 202 KM. Prace nad przywróceniem jej drugiego życia trwały 18 miesięcy. Właścicielem pojazdu, który podjął się jego odbudowy jest Paweł Filipczyk, mechanik Scanii z 10-letnim stażem pracy w gliwickim oddziale firmy.
  Czytaj całość
 • Może stanąć w szranki z wozidłem Może stanąć w szranki z wozidłem Jazda próbna Scanią wywrotką XT R450 8x8 2019-09-06
  Już na pierwszy rzut oka czteroosiowa wywrotka z napędem 8x8 robi wrażenie solidnego pojazdu, którym można przewozić duże ładunki w trudnym terenie. Czy jazda próbna to potwierdzi? W przeciwieństwie do bardziej szosowej wersji 8×4, którą prezentowaliśmy przed rokiem, 8×8 otrzymało całkowicie mechaniczne zawieszenie i zwiększony prześwit. Do tego osie na zwolnicach, przełożenie terenowe, pełen zestaw blokad w układzie przeniesienia napędu i wzmocniony wózek tylny do 30 ton.
  Czytaj całość